Zyrtarizohet data e meçit të shumëpritur mes Ilir Latifit dhe Derrick Lewis
January 9, 2020
0 comments
Share

Zyrtarizohet data e meçit të shumëpritur mes Ilir Latifit dhe Derrick Lewis

Tashëm UFC e ka zyrtarizuar meçin mes Ilir Latifit dhe Derrick Lewis, që do të mbahet me 8 shkurt në Houston, e vlefshme për kategorinë e rëndë.

Bisedimet mes palëve kanë filluar para një kohë dhe vetëm tani është arritur marrëveshja.

Ka qenë vet luftëtari shqiptar që e ka zyrtarizuar meçin e kategorisë së rëndë, me një postim në rrjete sociale.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *