Zyrtare: Shefat Isufi mbron titullin ndaj Rafael Sosa Pintos
February 1, 2018
0 comments
Share

Zyrtare: Shefat Isufi mbron titullin ndaj Rafael Sosa Pintos

Boksieri me prejardhje nga Ternovci, Shefat Isufi, ekskluzivisht për portalin për sporte luftarake “ArenaRing” ka zbuluar kundërshtarin e tij që do të ndeshet më 16 shkurt edhe atë në Hungari ku do të mbroj titullin WBO.

Ai do jetë një boksieri me përvojë Rafael Sosa Pintos, i cili vjen nga Urugvaji. “Po tani më është zyrtare dhe me këtë boksier është bë marrëveshja për ndeshje ku unë tani edhe ftoj të gjithë të më mbështesin”, tha Isufi.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *