Zhuta përgatitet për ndeshjen në Uashington
September 28, 2017
0 comments
Share

Zhuta përgatitet për ndeshjen në Uashington

Strugani Fatlum Zhuta po vazhdon të përgatitet për ndeshjet e ardhshme që e presin, ndërkohe që ai na njoftoi se takimi që duheshe ta ketë më 23 tetor e njëjta u anulua për shkaqe ende te paqarta për të. Por sido që të jetë ai tani po përqendrohet për përballjen e ardhshme që do ta ketë më 7 nëntor në Uashington në “Emeral Quin Casino”.

“Jam duke u përgatit maksimalisht për këtë ndeshje, por ende nuk e di se më kë do të ndeshem dhe për këtë do jem në dijeni pas disa ditëve. Unë do vazhdoj ushtrimet ku kam plan edhe disa sparingje”, tha Zhuta për portalin e specializuar për sporte luftarake “ArenaRing”.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *