Xhoxhaj gati për ndeshjen e së shtunës
May 25, 2017
0 comments
Share

Xhoxhaj gati për ndeshjen e së shtunës

Kosovari, Labinot Xhoxhaj të shtunën do të ketë ndeshjen e tij të katërt, kurse kundershtar i tij do vije nga Italia. Ky takim do të zhvillohet në Tessin të Zvicrës ndërkohë që ai shpreson vetëm në fitore.

“Për këtë aktivitet duheshe që të ndeshem më një kundërshtar tjetër, por ai papritmas anuloj ndeshjen, tani do të ndeshem me Italian por ende emrin e kundërshtarit nuk e di. Jam i përgatitur maksimalisht dhe kjo më jep besim se do të arrij deri tek fitorja”, tha Xhoxhaj për ArenaRing. Ai në vazhdim ka falënderuar të gjithë që e mbështesin.

“Falënderoj familjen time për përkrahjen që ma jep, mbështetësit e mi, sponsorët si dhe fansat. I premtoj atyre se nuk do të ndalem deri në momentet kur do të arrij qëllimet e mija”, deklaroi Xhoxhaj.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *