Xhoxhaj falinderon manaxherin dhe trajnerin e tij per sukseset (Video)
July 12, 2021
0 comments
Share

Xhoxhaj falinderon manaxherin dhe trajnerin e tij per sukseset (Video)

Boksieri Labinot Xhoxhaj me deklaratë të fuqishme, duke shprehur mirënjohje edhe për ish boksierin e gjeneratës së artë të Prishtinës, Muharrem Gjocaj.

“Puna dhe djersa ime më në fund u shpërblye. Një falënderim i shkon stafit tim dhe trajnerit Ramadan Millaku dhe menaxherit Muharrem Gjocaj, që kanë bë punë të madhe.

Po ashtu i falënderoj  gjithë sponzorët që më kanë mundësuar me zhvilluar këtë meç dhe pas 3 vite jam kthyer prapë në kategorinë time, aty ku e kam vendin Cruzer (90.700 kg )”, ka shkruar Xhoxhaj.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *