Xhoxhaj falënderon të gjithë që e mbështetën
February 18, 2018
0 comments
Share

Xhoxhaj falënderon të gjithë që e mbështetën

Për nder të 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, më 17 Shkurt në Glattbrug afër Cyrihut , u organizua një mbrëmja “Boxing Night Ziruch”, ku protagonisti kryesor ishte Labinot Xhoxhaj i cili erdhi edhe deri tek fitorja e sigurt duke mposht Joszef Darmos i cili vinte nga Hungari. Me këtë sukses, Xhoxhaj u shpreh shumë i kënaqur andaj edhe ka falënderuar të gjithë ata që e mbështetën.

“Arrita edhe një fitore të madhe në karrierën time dhe shpresoj se kështu do të vazhdoj edhe në të ardhmen. Falënderoi të gjithëve që më mbështetën afër ringut dhe atyre që nuk patën mundësi të jenë afër meje. I përshëndes edhe i falënderohem edhe stafit tim dhe të gjithë sponsorëve që besuan në suksesin tim”, tha Xhoxhaj.

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *