Wilder futet në botën e aktrimit, Lewis ka një këshillë për të
January 11, 2019
0 comments
Share

Wilder futet në botën e aktrimit, Lewis ka një këshillë për të

Kampioni i WBC, Deontay Wilder duket se ka vendosur t’i futet botës së aktrimit.

Wilder ka bërë një postim në “Twitter” ku ka bërë të ditur se është duke xhiruar disa skena.

“Zoti më ka bekuar me një aftësi tjetër të cilën e bëj me shumë me shumë pasion dhe ajo është aktrimi. Vetëm prisni sa ta shihni kampionin nën drita. Kamera, aksion” ka shkruar amerikani.

Por, Lennox Lewis, ish kampioni i padiskutueshëm i peshave të rënda ka një këshillë për boksierin amerikan.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *