White: Gjithçka gati për trilogjinë mes dy kampionëve
September 20, 2019
0 comments
Share

White: Gjithçka gati për trilogjinë mes dy kampionëve

Presidenti i UFC, Dana White, ka konfirmuar se ka nisur nga puna për të organizuar sfidën e tretë mes dy ikonave të peshës së rëndë, kampionit në fuqi Stipe Miocic dhe ish-kampionit të dyfishtë të botës, Daniel Cormier.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *