WADA jep lajmin surprizë, rivali i kampionit të botës pozitiv
October 8, 2019
0 comments
Share

WADA jep lajmin surprizë, rivali i kampionit të botës pozitiv

Menaxheri dhe promotori I njohur i boksit, Eddie Hearn, ka bërë me dije se boksieri amerikan Spong ka dalë pozitiv gjatë një kontrolli antidoping. Për këtë arsye, ai nuk do të ngjitet në ring në duelin ndaj ukrainasit, Oleksandr Usuk, sfida e parashikuar për tu zhvilluar këtë fundjavë (12 tetor) në Çikago.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *