Vrenezi: Kemi kushte fenomenale ne Teteven
April 20, 2017
0 comments
Share

Vrenezi: Kemi kushte fenomenale ne Teteven

Mundësit kane filluar përgatitjet për kampionatin evropian për senior që në program është në fillim të muajit të ardhshëm. Seleksionuesi i Maqedonisë, Lulzim Vrenezi, shprehet I kënaqur nga kushtet që po ia ofron ky vend dhe besoj se do të japin maksimumin në këto përgatitje.

“Jemi të koncetruar që të përfundojmë në mënyrën më të mirë këto përgatitje pa asnjë lëndim. Jemi duke punuar me plan program dhe besoj në sukses”, tha Vrenezi per Arena Ring. Ndryshe, në këto përgatitje gjenden edhe dy mundësit kosovarë, vëllezërit Egzon dhe Edon Shala, dhe nga Maqedonia, Elmedin Sejfullahu dhe Ramce Mustafovski.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *