Visar Ganiu priti kampionët e KB ÇAIR
October 22, 2019
0 comments
Share

Visar Ganiu priti kampionët e KB ÇAIR

Kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu, sot në zyrat e tij ka prit boksierët e klubit të Çairit që arritën suksese në kampionatin individual të boksit si dhe atë ekipor ku edhe sivjet u shpallën kampion të vendit.

“Në emrin tim dhe te klubit të boksit Çair falënderoi  kryetarin e Komunës, Visar Ganiu për pritjen, perkrahjen dhe mbeshtetjen qe po na jep. Falinderoi gjithashtu bokseret dhe treneret e klubit të boksit Çair te çilet ishin pjese e këtyre garave për vitin 2019”, tha njeri prej trajnerëve dhe kryetari i klubit të boksit Çair, Faton Salihu.

 

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *