Video/ Truprojat evitojnë një përplasje fizike mes McGregor e Mayweather
August 23, 2017
0 comments
Share

Video/ Truprojat evitojnë një përplasje fizike mes McGregor e Mayweather

Dita e sotme në Las Vegas ka qenë e trazuar nga konferenca e shtypit që Floyd Mayweather dhe Conor McGregor kanë zhvilluar para mediave dhe fansave, por ata në asnjë moment nuk ishin pranë apo përballë njëri-tjetrit. Mayweather mbërriti i pari dhe pasi foli u largua dhe pikërisht në këto momente vjen McGregor, që nis një sherr verbal me boksierin amerikan.

Janë stafet e tyre ata që ndajnë dy sportistët nga një përplasje fizike, por qw u kap nga mediat. Irlandezi ishte ai që kërcënoi më shumë, ndërkohë që stafet e ty sportistëve mbajtën larg Conor, që afrohej drejt Floyd…

McGregor sot ne Las Vegas

Mayweather sot ne Las Vegas

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *