Valdrin Igrishta nesër kundër francezit, Rouge. “ArenaRing” transmetim direkt
November 3, 2017
0 comments
Share

Valdrin Igrishta nesër kundër francezit, Rouge. “ArenaRing” transmetim direkt

Të shtunën në Cyrih do të zhvillohet një event i madh i sportit Muaythai  që e organizon një trajner mjaft i respektuar në këtë vend, bëhet fjalë për Nathapongin, kurse aktiviteti qyhet “SuperFight Night 12”.

Në këtë aktivitet do merr pjesë edhe një luftëtar i suksesshëm shqiptar, Valdrin Igrishta (Team Natthaponggym). Ai do të ndeshet me Loik Rouge. “Jam i përgatitur maksimalisht për këtë ndeshje dhe mendoj se e njëjta do të jetë shumë interesant sepse edhe kundërshtari im i cili vjen nga Franca ka kualitet e veta. Por në fund besoj se unë do të dal fitues”, tha për “ArenaRing”, Igrishta. Ndryshe,edhe nga ky takim portali ynë do të bëj transmetim direkt. Andaj na ndiqni në faqen tonë të FB.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *