Valdrin Igrishta ndeshet për titull Zvicre më 9 qershor në Wintethur
May 21, 2018
0 comments
Share

Valdrin Igrishta ndeshet për titull Zvicre më 9 qershor në Wintethur

Kikbokseri kosovar, Valdrin Igrishta, ka zyrtarizuar paraqitjen e tij në evenimentin e madhe të sporteve luftarake ICF që do të zhvillohet në Wintethur më 9 qershor e ku ndeshjen e fundit do ta zhvilloj edhe kampioni i botës, Mustaf Kicaj. Igrishta do të ketë një ndeshje shumë interesante pasi do të takohet më një luftëtar kualitativ i cili poashtu është nga Zvicra, Hug Drice. Fituesi i këtij takimi do të merr Titullin kampion i Zvicrës në peshat, -67kg.

Cekim se biletat tani më janë në dispozicion në Ticket Corner grantet si dhe online (http://www.ticketcorner.ch/tickets.html?fun=erdetail&affiliate=TCS&doc=erdetaila&erid=2188598 –

Çmimet: 20, 40, VIP 100, (tre reshta të parë). Blini tani biletën tuaj sepse në ditën e ndeshjes të njëjtat do jenë më shtrejt për 15  CHF!

Biletat janë gjithashtu në dispozicion në çdo counter SBB ose MANOR dhe COOP.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *