Vajzat kosovare në turneun në Bullgari
August 16, 2017
0 comments
Share

Vajzat kosovare në turneun në Bullgari

Reprezentacioni i Kosovës në mundje për femra nesër do të udhëtoj drejt Bullgarisë ku edhe do të paraqiten ne turneun e fuqishëm që zhvillohet në këtë vend. Seleksionuesi i kësaj kategorie, Ferrat Ramadani në këtë aktivitet do të paraqitet me Diellza Gashi, Elvira Krasniqi, Venera Asllani, Njomza Krasniqi dhe Romesa Krasniqi.

“Sipas informatave që kemi pritet të jetë një turne shumë i fuqishëm andaj edhe po udhëtojmë me formacionin më të mirë. Jemi të përgatitur mirë dhe besoj se do të kthehemi me disa medalje”, tha Ramadani për ArenaRing.

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *