Usame Bajrami me Metallurgun e pafat në Prishtinë
June 5, 2017
0 comments
Share

Usame Bajrami me Metallurgun e pafat në Prishtinë

Ekipi i Metallurgut për kadetëve e junior nuk ishte e fat në kampionatin evropian për regjione që u mbajt gjatë fundjavës në Prishtinë, pasi të njëjtit humbën me rezultat të ngushtë 3:2 nga Bosnja.

Të njejtit më herët kishin fituar ndaj Kosovës dhe regjionit të Anadolit të Turqisë me rezultat të njejt 3:2. Për këtë ekip duhet cekur se u paraqit edhe Usame Bajrami i cili tregoj kualitetet e tij në përballjet që pati.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *