U zhvilluan matjet dhe konferenca për  per galla mbramjen ne Prishtine
July 28, 2017
0 comments
Share

U zhvilluan matjet dhe konferenca për per galla mbramjen ne Prishtine

Matja zyrtare për galla mbrëmjen humanitare që do zhvillohet të shtunën në Prishtinë u zhvillua në restorantin El Greco në Prishtinë.

Në këtë peshim pati luftëtar nga gjithë Evropa që u shprehen të kënaqur me organizmin dhe ftesën që u është bërë. Organizatori Mustaf Kicaj dhe Evren Dalipi edhe një herë apeluan që sa më shumë të vijnë fansa për të përkrahur këtë aktivitetit pasi fëmijët me nevoja kanë nevojë për mbështetje. Na vazhdim ju sjellim edhe foto nga matja zyrtare dhe konferenca për shtyp. Tiketat dalin në shitje të shtunën në mëngjes dhe të njejtat do të shiten para Pallatit të rinisë në Prishtinë.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *