Tyson: Kam dëshirë të takohem dhe njihem me Presidentin Erdogan
April 23, 2018
0 comments
Share

Tyson: Kam dëshirë të takohem dhe njihem me Presidentin Erdogan

Ish-kampion botëror i peshave të rënda, Mike Tyson, ka shprehur dëshirën për t’u takuar dhe njohur me Presidentin Recep Tayyip Erdogan gjatë një vizite të ardhshme të tij në Turqi.

Tyson, 51 vjeç, ka pasur një takim me producentin turk, Murat Isilak, vëlla i ish-deputetit të AK Partisë, Ugur Isilak, njëherësh poet, këngëtar dhe kompozitor i shquar.

Boksieri me famë botërore, tashmë në pension, është ftuar nga Murat Isilak për të marrë pjesë në një eveniment, që do të organizohet në Turqi gjatë muajit tetor.

“Kur të vij në tetor, dua që të takohem dhe njihem me Presidentin Erdogan”, ka thënë Mike Tyson duke kërkuar ndihmën e producentin turk për të plotësuar këtë dëshirë të tijën.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *