Tyson Fury shkakton tërmet: Së shpejti vij me një përballje të madhe
March 6, 2018
0 comments
Share

Tyson Fury shkakton tërmet: Së shpejti vij me një përballje të madhe

Boksieri Tyson Fury përmes një mesazhi të bërë publik në rrjetet sociale ka deklaruar se së shpejti, nga momenti në moment, do të bëjë publik një lajm “shumë, shumë të madh”. Ish-kampioni i botës në peshat e rënda ka deklaruar më tej se është në formë të shkëlqyer dhe ka treguar një pjesë të stërvitjes që po bën për t’u rikthyer në ring. “Mirëmëngjes djema, po ndaj me ju jap një informacion. Sapo kam përfunduar palestrën dhe ndihem në formë të shkëlqyer”, thotë boksieri britanik në faqen e tij zyrtare “Instagram”.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *