Tyson Fury nuk vonon, i përgjigjet Joshuas pas fitores ndaj Klitschkos
April 30, 2017
0 comments
Share

Tyson Fury nuk vonon, i përgjigjet Joshuas pas fitores ndaj Klitschkos

Anthony Joshua pasi fitoi ndaj Wladimir Klitschkos i ka kërkuar përballje Tayson Furyt.

Dhe normalisht që nuk ka vonuar përgjigja e këtij të fundit, ku në një mënyrë ka pranuar duelin dhe normalisht që e ka komplimentuar për fitoren.

<blockquote class="Tweet h-entry js-tweetIdInfo subject expanded

is-deciderHtmlWhitespace" cite="https://twitter.com/Tyson_Fury/status/858438889241010176" data-tweet-id="858438889241010176" data-scribe="section:subject">

Wellldone @anthonyfjoshua good fight, you had life & death with @klitschko & I played with the guy, let’s dance

“Bravo Anthony Joshua, luftë e mirë. Ti kishte jetë o vdekje me Klitschkon, edhe unë kam luajtur ndaj këtij njeriu. Le të vallëzojmë”, ka shkruar Fury.

Joshua fitoi tre titujt IBO, IBF dhe WBA në kategorinë e peshave të rënda.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *