Tyson Fury – Braun Strowman: Gjithçka që duhet të dini për super ndeshjen në WWE
October 31, 2019
0 comments
Share

Tyson Fury – Braun Strowman: Gjithçka që duhet të dini për super ndeshjen në WWE

Tyson Fury dhe Braun Strowman do të ndeshen sot (e enjte) mes vete në ndeshjen e vlefshme për WWE.

Ish-kampioni i botës në peshat e rënda, Fury ka vendosur që të futet në sportin e arteve marciale, derisa do të debutojë sot ndaj Braun Strowman.

Nga kjo përballje në Arabinë Saudite, britaniku do të fitojë një shumë prej 15 milionë eurosh – pak muaj pasi nënshkroi mega-marrëveshjen me TopRank dhe ESPN me një shumë prej 83 milionë euro.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *