TURNEU NDERKOMBETAR”LAH NIMANI”
May 19, 2017
0 comments
Share

TURNEU NDERKOMBETAR”LAH NIMANI”

TURNEU NDERKOMBETAR”LAH NIMANI”

Sot keshilli organizativ i turneut nderkombetar”Lah Nimani’ organizoi konference per medija te shkruara dhe elektronike me rastin e organizimit te turneut te 9 nderkombetar”Lah Nimani” i cili organizohet me 27 dhe 28 Maj ne Prishtinë.
Gjysemfinalja do te mbahet me 27 Maj ne Palestren e Sporteve 1 Tetori ne ora 17:00,ndersa Finalja me 28 Maj ne Pallatin e Rinise dhe Sporteve ne ora 12:00.
Ne ket turne marin pjese 11 shtete,9 shtete kan konfirmuar ardhjen dhe presim ket jave konfirmimin e Finlandes dhe Hungarisë.Kosova do te perfaqesohet me 10 boksier.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *