Turneu memorial “Mentaz Allajbegu” të shtunën në Prishtinë
April 24, 2018
0 comments
Share

Turneu memorial “Mentaz Allajbegu” të shtunën në Prishtinë

Federata e mundjes e Kosovës dhe Klubi i Mundjes “Mentaz Allajbegu” nga Prishtina do të organizojnë Turneun e –IV- Mbarëkombëtar ne mundje “Mentaz Allajbegu” që mbahet më 28.04.2018 në  Prishtine.

Turneu organizohet për grupmoshat, Pionier – stil i lire – meshkuj dhe femra. Aktiviteti do të zhvillohet në palestrën e Fakultetit te Edukimit Fizik dhe i Sportit ne Prishtine duke filluar nga ora 12.00.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *