Muharremi në finale të turneut “Memoriali Vllaznia 2017”.
April 7, 2017
0 comments
Share

Muharremi në finale të turneut “Memoriali Vllaznia 2017”.

Në turneun që po zhvillohet në Shkodër ne gjysmëfinale boksieri Fisnik Muharremi (81kg) fitoi me ndërprerje ndaj  kroatit  dhe u plasua për finale, ndërsa Armend Neziri (75kg) pesoi humbje nga boksieri Bullgar.  Të shtunën në finale do te paraqiten edhe boksierët tjerë kosovar si Besfort Merlaku (56kg) dhe Taulant Sejfijaj.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *