Tre boksier nga Maqedonia ne turneun ne Gjilan
May 12, 2017
0 comments
Share

Tre boksier nga Maqedonia ne turneun ne Gjilan

Te shtunën në Gjilan duke filluar ne ora 17:00 do të zhvillohet turneu memorial ndërkombëtar i boksit, “Agim Rashiti”. Në këtë aktivitet do të marrin pjesë pese shtete: Shqipëria, Cekia, Mali i Zi, Sanxhaku, Kosova dhe Maqedonia.

Këtë të fundin do ta prezantojnë tre boksier shqiptar Shpend Abazi (-60kg), Sezar Alili (-64kg) dhe Lulzim Ismaili (-69kg).

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *