Trajneri i reprezentacionit, Faton Salihu stërvitje me Lulzim Ismailin
August 26, 2017
0 comments
Share

Trajneri i reprezentacionit, Faton Salihu stërvitje me Lulzim Ismailin

Trajneri i reprezentacionit të Maqedonisë për senior, Faton Salihu, të premten ka udhëtuar drejt Kodrës së diellit në Tetovë për të zhvilluar stërvitje me boksierin Lulzim Ismaili, i cili po përgatitet për ndeshjen e tij të radhës në Leverkuzen të Gjermanisë e që e njejta është për titull GBA Intercontinentale.

Boksieri tetovar u shpreh shumë i kënaqur me këto stërvitje dhe shpreson se në Tetovë do të kthehet me këtë titull.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *