Trajneri i reprezentacionit, Faton Salihu mbledh boksierët shqiptar para kampionatit ekipor
September 10, 2017
0 comments
Share

Trajneri i reprezentacionit, Faton Salihu mbledh boksierët shqiptar para kampionatit ekipor

Trajneri i reprezentacionit të Maqedonisë, Faton Salihu, në klubin e tij modern, KB Çair, të shtunën kishte mbledhur shumë boksierë shqiptar nga Maqedonia në një vend nga klubet si Klubi i boksit Shkendija No-limit, Klubi i boksit Shkupi, Klubi boksit Struga-Veleshta dhe nikoqiri Klubi i boksit Çair.

Portali për sporte luftarake “ArenaRing” nga afër përcjelli këto ushtrime dhe vërejti një punë profesionale nga Fatoni si dhe trajnerat tjerë që ishin nga klubet si Enver Salihu, Albion Nasufi, Naser Arifi e Blerim Saiti.

“Kisha nderin dhe kënaqësinë të kem mysafir klubet shqiptare të boksit ku kishim një stërvitje të përbashkët para kampionatit ekipor në boks që do të zhvillohet më 16 shtator në Shtip”, tha Faton Salihu.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *