Trajneri i Majlindës kujton diçka shumë interesante
June 12, 2017
0 comments
Share

Trajneri i Majlindës kujton diçka shumë interesante

Driton Kuka, përzgjedhës i kombëtares së Kosovës në xhudo, tha se sot një vjet shënuan sukses të jashtëzakonshme dhe të paharrueshëm. Një vit që nuk harrohet, një datë që nuk shlyhet kurrë, një datë historike, kur Majlinda Kelmendi u stolis me medaljen e artë olimpike në vitin 2016 në Rio. “

“Sot një vjet më 2016 … Gjatë udhëtimit në Francë ku filluam fazën finale për Lojëra Olimpike! Ne arritëm kulmin e Sportit medaljen e artë Olimpike, është e arritura më sublime në Sport prandaj …

Pas rezultatit të zgjedhjeve presim përgjegjësi prej partive politike mos na zhgënjeni me ngërçe, mos e irritoni popullin, kaluan 18 vite e ne ende jemi vendi më i izoluar në Evropë. Mos na mbani peng më tutje leni inatet personale punoni për të mirën e popullit e vendit, merrni përgjegjësitë e juaja!!!”, shkruan Kuka.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *