Trajneri i Majlinda Kelmendit: Solidaritet, paqe e tolerancë…
June 25, 2017
0 comments
Share

Trajneri i Majlinda Kelmendit: Solidaritet, paqe e tolerancë…

Driton Kuka, trajneri i kampiones olimpike në xhudo, Majlinda Kelmendi, ka uruar gjithë besimtarët e fesë islame dhe gjithë popullin shqiptar. Ai këtë ditë e cilësoi si ditë të madhe dhe të solidaritetit e paqes.

“Urime festa e Bajramit për Shqiptarët që e festojnë, solidaritet, paqe e tolerancë ndërfetare për popullin tonë!”, shkruan Kuka.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *