Trajneri i Majlinda Kelmendit: Kur kam telashe me refer!
September 28, 2017
0 comments
Share

Trajneri i Majlinda Kelmendit: Kur kam telashe me refer!

Trajneri më i mirë shqiptar, Driton Kuka,  pa dyshim se ka momente të sikletshme në ndonjë nga garat botërore. Jo edhe gjithmonë të shkon ashtu si duhet sidomos me gjyqtarët që dinë shumë herë edhe të dëmtojnë me apo pa qëllim.

Por Kuka apo trajneri i xhudistes Majlinda Kelmendit, kampiones olimpike, ka postuar një foto dhe tregon se si dukej fytyra e tij kur bëhet nervoz. Kuka njihet nga trajnerët që nuk e ka problem ta plas në fytyrë kur nuk e ke mirë dhe as që mërzitet, sepse gjithmonë e lufton të keqen dhe do vetëm drejtësi. “Kur kam telashe me refer!”, shkruan Kuka.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *