Toshi dhe Idrizi në turneun e fuqishëm në Antalia
April 5, 2017
0 comments
Share

Toshi dhe Idrizi në turneun e fuqishëm në Antalia

Kikboksierët Mirlinda Toshi dhe Perparim Idrizi nga Kastrioti i Ferizaj,nën petkun e përfaqësueses së Kosovës kanë udhëtuar drejt Turqisë, për tu paraqitur në garën prestigjioze të organizuar në Antalia të Turqisë “INTERNATIONAL TURKISH KICKBOXING OPEN”.

Mirlinda do të garoj në Kick Light në kategorinë -55 kg, kurse Përparimi në Low Kick në kategorinë -57 kg. (A.R.)

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *