Thyhet ringu, dy yjet më të fuqishëm befasojnë publikun
April 21, 2017
0 comments
Share

Thyhet ringu, dy yjet më të fuqishëm befasojnë publikun

Në një ndeshje mes të fuqishmëve të yjeve të ringut, ka ndodhur një ngjarje e pabesueshme.

Big Show and Braun Strowman, dy nga yjet më të fuqishëm të WWE,  janë përballur mbrëmjen e së martës në një ndeshje me njëri-tjetrin në ring.

Strowman po mbante Big Show në shpatullën e tij, në litarin më të lartë, dhe e hodhi atë me kurriz në mes të ringut. Por kur të dy ranë në ring ai u thye tërësisht.

Ndeshja përfundoi me asnjë fitues pasi ringu u shkatërrua plotësisht.

Incidenti ndodhi vetëm një javë pasi Strowman i cili peshon 170 kw demostroi forcën e tij duke shtyrë një ambulancë.

Gjithashtu edhe Big Show nuk është më pak i fuqishëm pasi kanë një peshë të njëjtë dhe të dy janë të gjatë rreth 2 metra.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *