Të dielën Florian Marku përballë një kundërshtari serb pa asnjë humbje
April 19, 2017
0 comments
Share

Të dielën Florian Marku përballë një kundërshtari serb pa asnjë humbje

Ndeshja e të dielës së 23 Prillit që do të transmetohet eksluzivisht në Shqipëria Ime mes Kampionit të shumëfishtë Florian Marku dhe serbit Stefan Suskavcevic.

Do te jetë njëndeshje plot emocione për vete faktin që kundërshtari i Florianit nuk ka asnjë humbje,mbi te gjitha ka deklaruar që ai do ja shkaktojë edhe humbjen e pare Shqiptarit.

Nga ana tjeter Kampioni Florian Marku duket modest dhe i pergatitur për të bërë atë që di të bëjë më mirë- të luftojë. Marku ka deklaruar që serbi me datë 23 Prill do të harrojë edhe emrin e tij. Ndeshja do transmetohet live në SHQIPERIA IME.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *