Tatli befasohet nga Patera
May 9, 2017
0 comments
Share

Tatli befasohet nga Patera

Edis Tatli (29-2-0, 10 KO) ka pësuar humbje befasuese nga belgu me origjinë italiane, Francesco Patera (18-2-0, 7 KO) me vendim dy me një të gjyqëtarëve. Me këtë humbje Tatli humbi edhe titullin e kampionit evropian në versionin më të vjetër dhe më të çmuar të EBU-së.

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *