Strguani Arsim Etemi i pamëshirshëm ndaj italianit, Badr
September 26, 2017
0 comments
Share

Strguani Arsim Etemi i pamëshirshëm ndaj italianit, Badr

Njëri prej atyre që ka shënuar fitore në eventin “Fight Night” që u zhvillua në Zvicër në fundjavë ishte edhe strugani Arsim Etemi i cili mposhti italianin, Badr. Me suksesin e arritur ka qen shumë i kënaqur ky djalosh i talentuar i cili I falënderoi të gjithë që e kanë mbështet.

“Në Zvicër kasha një kundërshtar nga Italia dhe shyqyr zotin e mposhta pa problem të mëdha. I falënderoi të gjithë ata që më mbështetën, por edhe organizatorin e këtij turneu Skenderin. Tani do të përgatitem edhe më tepër për ndeshjet e ardhshme që më presin si në vend ashtu edhe jashtë saj”, deklaroi Etemi për portalin e specializuar për sporte luftarake “ArenaRing” .

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *