Shqipja në emocione, i operohet garuesi
September 6, 2017
0 comments
Share

Shqipja në emocione, i operohet garuesi

Trajnerja e klubit të karateë Ippon nga Prishtina, Shqipe Zogiani, është në emocione, sepse iu operua garuesi i saj, Alvin Karaqi. Ndryshe Karaqi është edhe anëtar i kombëtares së Kosovës në karate.

“Pas dy orë e gjysmë operacion, Alvin F Karaqi e kaloj edhe këtë sfidë, shpresoj dhe i uroj kthim sa më të shpejtë në aktivitetet sportive!”, shkruan Shqipja.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *