“ShkupiGym” feston me plisa në kokë
November 28, 2017
0 comments
Share

“ShkupiGym” feston me plisa në kokë

ShkupiGYM me mesazh atdhedashurie : SHQIPËRINË e duam me gjithë zemër , shpirt dhe forcën tonë Atmosferë e mrekullueshme festive në fitness qendrën “ShkupiGYM” ku gjatë kësaj dite kishte një atmosferë të mrekullueshme festive . Të gjithë anëtarët e klubit ushtronin me një plis në kokë dhe përcillnin mesazhe atdhedashurie duke thënë se: SHQIPËRINË e duan me gjithë zemër ,shpirtin dhe forcën e tyre .

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *