Shkodrani, Skafias përballje me Manolas në Athinë
June 5, 2017
0 comments
Share

Shkodrani, Skafias përballje me Manolas në Athinë

Shkodrani që vepron dhe jeton në Greqi, Petros Skafias, ka njoftuar se ndeshjen e radhës në kikboks do ta ketë më 10 qershor në Athinë, kurse kundërshtar i tij do të jetë, Giannis Manolas, i cili jeton në Çeki por ka origjinë shqiptare.

Organizatorët e këtij evenimenti kanë njoftuar se ndeshja do të zhvillohet ne 5 raunde. (A.R.)

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *