Shkodran Veseli zhvillon matjet zyrtare për “Enfuzion”
September 6, 2019
0 comments
Share

Shkodran Veseli zhvillon matjet zyrtare për “Enfuzion”

Tani më është zhvilluar matja zyrtare në Gjermani ku nesër do të zhvillohet eventi i madh i kikboksit “Enfuzion” e ku pjesë e saj do jetë edhe kosovari që jeton dhe vepron në Zvicër, Shkodran Veseli.

Veseli si anëtar i “Muki Gym” në matje ka pasur 74.9 kg , kurse kundërshtari i tij Regilio Van Dem Ent ka pasur 75.2.

Ndryshe, kjo ndeshje po pritet me padurim nga shumë fansa shqiptar por edhe publiku në Gjermani kur dihen kualitet e dy luftëtarëve.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *