Shifra qeshakare, ja sa bileta u shitën për duelin mes Fury dhe Wallin
September 27, 2019
0 comments
Share

Shifra qeshakare, ja sa bileta u shitën për duelin mes Fury dhe Wallin

Dueli i peshës së rëndë në boks mes boksierit britanik, Tayson Fury dhe atij suedez Oto Wallin, zhvilluar 10 ditë më parë në Las Vegas, ka shitur vetëm 3577 bileta. Një shifër qesharake kur mendon se në ring është ngjitur një ish-kampion botë, që rrezikoi ta hurbaste atë sfidë.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *