Shaban Sejdi e Shorov në takim me Darko Kaevski
April 30, 2018
0 comments
Share

Shaban Sejdi e Shorov në takim me Darko Kaevski

Legjendat e mundjes në Maqedoni, Shaban Sejdiu dhe Zoran Shorov, sot ishin ne takim me drejtorin e ARS, Darko Kaevski. Temë e diskutimit ishte projekti për zhvillimin e mundjes ne Maqedoni, ku promotor kryesor janë dy legjendat e mundjes tone. Mes tjerash, u fol edhe për mundjen ne përgjithësi ne Maqedoni, ku u vendos qe me një pune dhe angazhim te përbashkët, sportit me te trofeshëm ne vendin tone ti kthehet nami i vjetër.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *