Sezani i përgjigjet Dimovskit: Jo një po dy maqedonas në ring dhe prap do ju mposhti
May 10, 2018
0 comments
Share

Sezani i përgjigjet Dimovskit: Jo një po dy maqedonas në ring dhe prap do ju mposhti

I menjëhershëm ka qen përgjigja e Sazan Memedit drejtuar maqedonasit Aleksandar Dimovski që kishte thënë se do ta mposht Sezanin të shtunën në Olten të Zvicrës.

“Ai nuk ka shans të më mposht sepse unë jam në shumë nivele më i lart se ai. Po i them atij Jo një maqedonas por le të hunë dy në ring dhe unë prap se prap do ju mposhti, sepse në venat e mija rrjedh gjak shqiptari – kuqezi”, tha Memedi për “ArenaRing”. Ndryshe, cekim se ky duel do jetë për titull Evrope WKU.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *