Senad Gashi sfidon Tom Schëarz për titull WBO – Intercontinental
March 15, 2018
0 comments
Share

Senad Gashi sfidon Tom Schëarz për titull WBO – Intercontinental

Boksieri me prejardhje nga Shkodra, por që jeton dhe vepron në Spanjë, Senad Gashi me 21 prill do të ketë një super ndeshje edhe atë me kampionin aktual në WBO – Intercontinental, Tom Schëarz.

Ky duel i peshave të rënda madje është quajtur , takim i dy kampionëve të pamposhtur. Të dy janë të ri dhe të uritur për suksese, andaj pritet një ballafaqim kualitativ në Berlin të Gjermanisë, transmeton agjencia e sporteve luftarake “ArenaRing”.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *