Senad Gashi në Velipojë, Kicajt shijojnë vendet në Kosovë
August 2, 2017
0 comments
Share

Senad Gashi në Velipojë, Kicajt shijojnë vendet në Kosovë

Pas mbrëmjes bamirëse që u zhvillua në Prishtinë në fundjavë, disa nga garuesit e këtij evinimenti ia kanë mësyer pushimeve të merrituara. Kështu, boksieri Senad Gashi së bashku me shokun e tij Frank Kortz kanë përzgjedhur plazhet e Velipojës, kurse Kosovar Kicaj dhe motra e tij Bestare Kicaj po i shijojnë bukuritë e Kosovës si dhe pishinat e këtij vendi.

ArenaRing ju dëshiron pushime të këndshme të gjithëve që kontribuon sado pak në mbrëmjen humanitare që u zhvillua në Prishtinë e që ishte nën organizim të ish kampionit të botës, Mustaf Kicaj dhe Evren Dalipit.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *