Senad Gashi i jep fund beqarisë, martohet në Tailandë
March 21, 2018
0 comments
Share

Senad Gashi i jep fund beqarisë, martohet në Tailandë

Boksieri i mirënjohur shqiptar, Senad Gashi, i dha fund beqarisë duke u martuar në Tailandë, ku edhe po qëndron për përgatitje për ndeshjen që e pret në muajin prill me Tom Schwarz.

“Dua të ju njoftoj që për stërvitjet e ndeshjes gjendem në Tajlandë dhe këtu po i zhvilloj përgatitjet e fundit para duelit që e kam në prill. Veç kësaj dua të ju njoftoj me një çështje private. E di, që shumicën ky lajmë do ju befasoj, por sot u martova me të fejuarën time, prandaj është motivacioni edhe më i madh që ta fitoj ndeshjen”, deklaroi Gashi pwr agjencinë e sporteve luftarake “ArenaRing”.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *