Semir Deliç viktima e radhës e Muhamet Deskaj
May 14, 2018
0 comments
Share

Semir Deliç viktima e radhës e Muhamet Deskaj

Kikboksieri shqiptar që jeton dhe ushtron në Kroaci, Muhamet Deskaj ka shënuar edhe një sukses në karrierën e tij, duke arritur një fitore ndaj boshnjakut Samir Deliç në evenimentin e fundjavës që u zhvillua në Karlovac. Ai për agjencinë e sporteve luftarake “ArenaRing” tha se nuk e ka pasur shumë të vështirë të triumfoj sepse ka qen maksimalisht i përgatitur.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *