Rousey firmos kontratën me WWE dhe hedh “Triple H” në tapet
February 27, 2018
0 comments
Share

Rousey firmos kontratën me WWE dhe hedh “Triple H” në tapet

Ronda Rousey ka dhuruar spektakël në ditën e saj të parë si një sportiste e “World Wrestling Entertainment” (WWE). Ajo ka firmosur zyrtarisht kontratën që do ta lidhë me këtë sport të ri gjatë eventit të “Elimnatorin Chamber” zhvilluar në Las Vegas, por ngjitja e saj në ring ka qenë një spektakël më vete. Ajo ka qenë në ring kur i famshmi “Triple H” ka shkuar për t’i marrë firmën, por Rousey ka bërë një veprim të bukur, duke e hedhur në tapet atë. Madje “Triple H” ka përfunduar mbi nëj tavolinë, duke e thyer atë dhe mos u ngritur më.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *