Rinor Berisha pret fitore të shtunën në Linz
March 15, 2018
0 comments
Share

Rinor Berisha pret fitore të shtunën në Linz

Këtë fundjavë, respektivisht më 17 mars në Linz do të zhvillohet një eveniment i madh ku do paraqitet edhe një kikboksier mjaft kualitativ, bëhet fjalë për kosovarin Rinor Berisha i cili do të ndeshjet ndaj Michael Lotsch I cili nga 9 ndeshje ka një humbje. Berisha për agjencinë për sporte luftarake “ArenaRing” tha se ndihet mirë dhe se prêt kësaj radhe edhe fitore.

“Do jetë një ndër eventet më të mëdha në Austri dhe kësaj radhe kam një motiv shtesë për të fituar andaj do jap maksimumin. Kundërshtari është nën kampion i vendit ka kualitetet e tij dhe pres një ndeshje të mirë”, tha Berisha. Ndryshe, agjencia jonë do bëj edhe transmetim direkt në faqen tonë të FB, andaj na ndiqni.

Ndryshe, në këtë event do të paraqitet në ring edhe një luftar mjaft i suksesshëm, Dardan Avdylaj.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *