Rinor Berisha i dëshpëruar që nuk i erdhi kundërshtari
March 19, 2018
0 comments
Share

 Rinor Berisha i dëshpëruar që nuk i erdhi kundërshtari

Rinor Berisha ka qen I pafat të shtunën pasi kundërshtari i tij për të cilin është përgatit ka disa muaj nuk është paraqit fare në peshim. Kundërshtar i Berishës ishte Michael Lotsch, një luftar I cili në karrierë ka 9 ndeshje prej tyre 1 humbje.

Gashi u shpreh I dëshpëruar për moseriozitetin e këtij kikboksieri, andaj ai kërkon ndjesë edhe nga fansat e tij dhe familja që nuk ka mundur të njëjtit ti gëzoj me një triumf eventual. “Jam përgatit për këtë duel maksimalisht por ja që fati deshi që ai mos të paraqitet në peshim dhe qka është më tragjikja as që e ka paralajmëruar mungesën. Sido që të jetë unë vazhdoj me përgatitjet për garat e ardhshme dhe besoj në suksesin e radhës”, deklaroi Rinor Berisha.

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *