Riad Tafa dhe Simon Simonoviç përfaqësojnë Ulqinin në KB
May 17, 2017
0 comments
Share

Riad Tafa dhe Simon Simonoviç përfaqësojnë Ulqinin në KB

Gjate fundjavës në Stamboll do të mbahet Kampionati Ballkanik i Karatesë për Fëmijë. Nga KK “Ulqini” në këtë eviniment  do të marrin pjesë dy kampionat e Malit të Zi – Riad Tafa dhe Simon Simonoviq si anëtarë të Përfaqësueses së Malit të Zi të shoqëruar nga udhëheqësit dhe selektorët e FKMZ.

Dy garuesit e KK “Ulqini” do t’i shoqërojë edhe trajneri i tyre i klubit Kujtim Sukaliqi.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *